Persil kapsułki MIX CAPS 42p/987g Uniwersal(4)[D]

Persil kapsułki MIX CAPS 42p/987g Uniwersal(4)[D]
  • Persil kapsułki MIX CAPS 42p/987g Uniwersal(4)[D]

UWAGA!Działa drażniąco na skórę.Działa drażniąco na oczy.Działa szkodliwie na organizmy wodne,powodując długotrwałe skutki.W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI!W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ

EAN: 7610300025394
Piece information: 4
Information about layers: 48
Information about pallets: -
Out of stock

Product price is hidden for users not logged in.
Create an account or log in .

  • Security policy Security policy
  • Delivery rules Delivery rules
  • Returns rules Returns rules


Persil Power Mix-Caps oferuje doskonały efekt prania dzięki kombinacji środków czystości w płynie i w proszku uzyskanej poprzez zastosowanie technologii dwukomorowej. Po raz pierwszy aktywny odplamiacz wnikający w głąb plam oraz formuła blasku Persila w formie proszku ze składnikami wybielającymi zostały połączone w jednym wygodnym produkcie – dla perfekcyjnie czystego i lśniącego prania.
Żel o skoncentrowanej mocy skutecznie spiera zanieczyszczenia, nie naruszając przy tym kolorów, podczas gdy proszek wzmacnia jego działanie. Zawiera enzymy – a w wersji do białego prania również wybielacz – które perfekcyjnie usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy, jak te z kawy, herbaty, owoców, warzyw czy trawy, gwarantując intensywność kolorów i olśniewającą biel. Kapsułki Power-Mix Caps zawierają dodatkowo składnik, który przeciwdziała mechaceniu się tkanin.


Pojemność: 42szt

6871

Specific References

New product

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Accept More info Reject