Mydełko na plamy skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia z kołnierzyków i mankietów.Mydło wetrzeć w tkaninę z której chcemy usunąć plamę i pozostawić na kilka minut, następnie wypłukać i wyprać.
to uniwersalna sól na wszystkie rodzaje plam zarówno do tkanin korowych jak i białych. Posiada ulepszoną formułę odtłuszczania i wybielania. Działa już od 20 stopni. Sprawi, że twoje pranie będzie higienicznie czyste.
Pasta czyszcząca do szorowania dr. Beckmann jest doskonała i niezawodna na wszelkie zabrudzenia, z którymi do tej pory nie można było sobie poradzić. Usuwa wszelki brud i zanieczyszczenia z każdej powierzchni.Do opakowania dołączona specjalna gąbka.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.