„Kto nie wie do jakiego portu chce przybyć, dla tego żaden wiatr nie będzie dobry”

(Seneka)


 

 

Lata 2004-2005 to początki firmy Bamal. Wtedy to zajmowaliśmy się głównie handlem z krajami bloku wschodniego- najbardziej z Ukrainą. W latach późniejszych prężnie rozwijała się i rozszerzyła nasza działalność w Polsce. Przyczyniło się to do powiększenia firmy o kilka oddziałów różnych rejonach kraju.

Dzięki zainteresowaniu klientów oraz wieloletniemu doświadczeniu w handlu, w grudniu 2012 r., dynamicznie działające firmy Bamal oraz Bamal Polska połączyły się w aktualnie istniejącą Spółkę Bamal Polska Group. Fuzja ta spowodowała, iż podpisane zostały korzystne umowy z zagranicznymi dostawcami, co za skutkowało jednymi z najniższych cen chemii gospodarczej w Polsce.

Głównym celem naszej działalności jest import chemii i towarów kosmetycznych z krajów Beneluxu, Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Produkty przez nas sprowadzane są w 100% oryginalne i posiadają wszelkiego rodzaju atesty oraz karty charakterystyki.

Aktualnie Firma Bamal Polska Group zajmuje się handlem chemią gospodarczą, kosmetykami oraz produktami spożywczymi na terenie całej Polski, oraz za granicą. Dzięki możliwości sprzedaży na TAX FREE oraz SAD czynnie współpracujemy z kontrahentami z wielu krajów m.in. Ukrainy, Białorusi, Armenii czy Azerbejdżanu.

Naszymi odbiorcami są głównie hurtownie, ale również sklepy detaliczne i niewielkie sieci handlowe. Głównymi atutami poza atrakcyjnymi cenami jest kompleksowa obsługa logistyczna czy pomoc przy zakładaniu nowych punktów.

Długoletnie doświadczenie i zdobyta przez nas wiedza czynią naszą firmę przyjazną i otwartą dla nowych kontrahentów. Satysfakcja i zadowolenie konsumenta jest dla nas priorytetem, a dzięki naszemu profesjonalizmowi każdy klient wie, że jest dla nas ważny. Dzięki rzetelności oraz powierzonemu nam zaufaniu budujemy długofalowe relacje z naszymi klientami, jak i dostawcami, co pozwala nam na ciągły rozwój. Nie boimy się wyzwań i staramy się, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. To pozwala nam wyróżnić się spośród konkurencji. Najważniejsi fachowcy są związani z naszą firmą od samego początku. Nadzorują i pomagają w prowadzeniu i unowocześnianiu firmy.

W odpowiedzi na coraz to większe zainteresowanie, w listopadzie 2013 r. przenieśliśmy naszą działalność do nowoczesnego magazynu wysokiego składowania. Dzięki bliskości powierzchni biurowych oraz magazynowych wyszkoleni pracownicy są w stanie jeszcze sprawniej i szybciej pracować dla potrzeb naszych klientów. Stale szukamy nowych rozwiązań, które sprawiają, że współpraca z nami staje się jeszcze prostsza i wygodna, bo Państwa zadowolenie jest dla nas największą satysfakcją.


Bamal Polska GROUP Sp. z o.o. Sp.k. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego w kategoriach:
* XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016
* IX edycji Konkursu Efektywna Firma 2016
* IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2016.

Oficjalna statuetka „Gepard Biznesu 2016” została odebrana 22.11.2017r na V Kongresie Nowoczesnej Gospodarki w Warszawie przez prezesa firmy Pana Tomasza Małek.

gapard2.jpg

http://gepardybiznesu.pl/2017/09/07/bamal-polska-group-w-czolowce-dostawcow-na-rynku-fmcg-w-polsce/

link do relacji z wręczenia statuetek "Gepard Biznesu 2016" - http://europejskafirma.pl/VII-kongres-nowoczesnej-gospodarki

Misja:

Lider w sprzedaży chemii gospodarczej oraz kosmetyków na terenie całej Europy oraz ekspansja firmy na rynki całego świata.

Wizja:

Chcemy dostarczać jak najlepszy produkt, w jak najlepszej cenie i w jak najszybszym czasie, a jednocześnie zaskakiwać jakością produktów.

Cele:

Kierujemy się wytycznymi, które sprawiają, że jesteśmy najlepsi na rynku:

1. Szanujemy klienta i podchodzimy do niego w sposób indywidualny.

2. Nasi Pracownicy są naszym największym kapitałem.

3. Najwyższy nacisk kładziemy na jakość i cenę dostępnych produktów.

Nasza dewiza: "Dla nas jakość ma znaczenie"

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć