Posiadamy szeroką gamę produktów, które dobieramy w taki sposób, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby stałych, jak i nowych Klientów. Duży nacisk kładziemy na indywidualne podejście do klienta, konkurencyjność cenową i jakościową oferowanych przez naszą firmę produktów.

Obsługujemy klientów hurtowych, sklepy czy punkty detaliczne. Składanie zamówień odbywa się drogą elektroniczną, przez sklep internetowy www.bamal.pl
Staramy się zachowywać ciągłość asortymentu, ale zdarza się również, że pojawiają się MEGAPROMOCJE (stocki), które dostępne są bardzo krótki czas, dlatego warto odwiedzać naszą stronę regularnie.

Aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego oraz zostać przypisanym do danego poziomu cenowego w zależności, od wielkości zakupów, należy zarejestrować się na stronie i napisać maila na adres hurt@bamal.pl z prośbą o aktywację poziomu cen.

 

Dlaczego warto z nami współpracować? To proste!

1. Dysponujemy oryginalnymi niemieckimi, belgijskimi, holenderskimi oraz angielskimi produktami.

2. W trosce o klienta intensywnie negocjujemy ceny z naszymi partnerami zza granicy, co skutkuje najlepszymi w kraju cenami na chemię gospodarczą.

3. Całość asortymentu jest przejrzyście przedstawiona na naszej stronie internetowej. Produkty tam widoczne zawsze są dostępne na naszych magazynach.

4. Towar staramy się wysyłać zawsze do 24h od złożenia zamówienia.

5. Staramy się być ekspertami dla naszych klientów, dbamy o to, by zawsze byli poinformowani o interesujących nowościach i super promocjach.

6. Na stronie dostępne są gradacje cenowe, które umożliwiają większym odbiorcom uzyskanie jeszcze niższych cen.

7. Do wysyłek paletowych w różnych okresach roku dodajemy GRATIS bardzo atrakcyjne upominki, które niejednokrotnie kompensują koszt wysyłki.

8. Staramy się śledzić rynek i zaopatrywać w nowości, które są chętnie kupowane przez klientów.

9. Zamówienia składane przez stronę (odbiór osobisty) przygotowywane są na podaną przez klienta godzinę, co znacznie skraca czas zakupów.

10. Do całości zamówionych przez Państwa produktów dołączamy za darmo etykiety z polskim tłumaczeniem. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć