Cif 750ml kuchnia/ łazienka spray antybakt (6)[PL]

Cif 750ml kuchnia/ łazienka spray antybakt (6)[PL]
  • Cif 750ml kuchnia/ łazienka spray antybakt (6)[PL]

EAN: 8720181130625
Sztuk w opakowaniu: 6
Sztuk na warstwie: 90
Sztuk na palecie: 540

Cena produktu jest ukryta dla nie zalogowanych użytkowników.
Utwórz konto lub zaloguj się .

  • Bezpieczne dane dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczne dane dzięki certyfikatowi SSL
  • Dostawa na terenie całej Polski i UE Dostawa na terenie całej Polski i UE
  • 14 dni na zwrot towaru 14 dni na zwrot towaru
Cif Power and Shine- Antybakteryjny spray, kóry zabija 99,9% bakterii i wirusa grypy. Usuwa tłuste zabrudzenia kuchenne oraz zabrudzenia w łazience. Czyszczone powierzchnie charakteryzują się dogłębną czystością oraz świeżym zapachem. Antybakteryjny spray eliminuje bakterie takie jak Salmonella, MRSA (Gronkowiec Złocisty oporny na antybiotyki), E. Coli & Listeria oraz wirus grypy H1N1. Produkt jest odpowiedni do stosowania na powierzchniach mających kontakt z żywnością. Produkt bakteriobójczy, grzybobójczy oraz bójczy wobec wirusa grypy H1N1 przeznaczony do dezynfekcji powierzchni / urządzeń mających, jak i nie mających bezpośredniego kontaktu z żywnością. Preparat nie jest przeznaczony do stosowania w obszarze klinicznym.
Składniki:
<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kationowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, kompozycja zapachowa, Substancja czynna: Alkil (C12-16)-chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC/BKC (C12-16)) 0,75 g na 100 g
Pojemność: 750ml


2650

Specyficzne kody

Nowy produkt

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć