Finish 125szt Professional do zmywarki(3)[D,FR,B]

Finish 125szt Professional do zmywarki(3)[D,FR,B]
  • Finish 125szt Professional do zmywarki(3)[D,FR,B]

EAN: 4002448088844
Sztuk w opakowaniu: 3
Sztuk na warstwie: 36
Sztuk na palecie: 216

Cena produktu jest ukryta dla nie zalogowanych użytkowników.
Utwórz konto lub zaloguj się .

  • Bezpieczne dane dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczne dane dzięki certyfikatowi SSL
  • Dostawa na terenie całej Polski i UE Dostawa na terenie całej Polski i UE
  • 14 dni na zwrot towaru 14 dni na zwrot towaruFFINISH Powerball Professional szybkorozpuszczalne
Napełnij zmywarkę wodą.  Wybierz cykl prania. Wybierz dawkę zgodnie z tabelą z tyłu opakowania.  Zdejmij plastikową folię z tabletki i umieść ją bezpośrednio w zmywarce.  Usuń nadmiar potraw z naczyń i załaduj zmywarkę zgodnie z instrukcjami producenta.  Zacznij myć.  Pod koniec programu wyjmij naczynia i pozwól im wyschnąć.  Napełniaj zmywarkę tabletkami co 5 cykli zmywania.  Regularnie sprawdzajtemperaturę wody używanej podczas cyklu zmywania (60-65 ° C) i cyklu płukania(80-85 "C) oraz działanie soli zmiękczającej wodę (jeśli jest dozowana) i poziom nabłyszczacza.
Ważne: dodawaj tabletki PowerBall po co piątym myciu w zmywarkach profesionlnych! Po każdym płukaniu woda z mydłem jest rozcieńczanawodą z płukania.  Po pięciu płukaniach stężenie detergentu zmniejsza się do tego stopnia, że ​​nie można już zagwarantować prawidłowego czyszczenia.  Aby zachować higienicznie czyste naczynia, należy dodawać ich więcej po każdym piątym cyklu zmywania (patrz zalecane dawkowanie).
Produkt profesionalny przeznaczony do zmywania naczyń w zmywarkach nawet na bardzo krótkie cykle 1-5min
 
Składniki:
5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, związkiwybielające na bazie tlenu, <5% fosfoniany, polikarboksylany, enzymy,kompozycja zapachowa, Citronellol, Limonene, Linalool.
125szt x 16,30g
7862

Specyficzne kody

Nowy produkt

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć