Praktix 750ml Goldener odświeżacz do tkanin(12)[D]

Praktix 750ml Goldener odświeżacz do tkanin(12)[D]
  • Praktix 750ml Goldener odświeżacz do tkanin(12)[D]

EAN: 20257538
Sztuk w opakowaniu: 12
Sztuk na warstwie: 72
Sztuk na palecie: 432

Cena produktu jest ukryta dla nie zalogowanych użytkowników.
Utwórz konto lub zaloguj się .

  • Bezpieczne dane dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczne dane dzięki certyfikatowi SSL
  • Dostawa na terenie całej Polski i UE Dostawa na terenie całej Polski i UE
  • 14 dni na zwrot towaru 14 dni na zwrot towaru
Odświeżacz do tkanin, które przesiąkły nieprzyjemnym zapachemodświeża, które nie maskują brzydkich zapachów, ale skutecznie je usuwają izastępują nowym, świeżym.
Textilerfrischer  zapewnia długotrwały efekt przyjemnegozapachu wiosennych kwiatów na Twoich tkaninach. Cząsteczki wody zawarte wprodukcie wnikają w głąb włókien, gdzie rozbijają się na aktywne cząsteczkizapachowe, które eliminują stary zapach, zastępując je nowym powiewem świeżości.
Produkt możemy stosować do naszych ubrań, jak również dofiran, zasłon, dywanów, materacy, tapicerek, itp. Wystarczy spryskać tkaninę ipozostawić do wyschnięcia – już możemy cieszyć się tym rewelacyjnymzapachem.
Produkt jest bezpieczny, może być stosowany w obecności dziecioraz zwierząt.

 Sposób użycia: Ustaw dyszę natryskową w pozycji ON, gdy jest gotowa do użycia.  Spryskać równomiernie fexti z odległości ok. 30 cm.  Tkaninę należy tylko lekko zwilżyć i nie zamoczyć, a następnie pozostawić do wyschnięcia na powietrzu. Znowu usuwać uporczywe zapachy.  Uwagi: Przed użyciem instrukcji pielęgnacji producenta tekstyliów, nie nadaje się do skóry, futra, zamszu, jedwabiu lub szczególnie brudnych tekstyliów.Wrażliwe tkaniny przetestować przed użyciem w niewidocznym miejscu.Pojemność: 750ml
795

Specyficzne kody

Nowy produkt

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć