Newsletter
Facebook

   

Załóż konto Zaloguj się

Twój koszyk 0 szt. 0,00 zł do kasy

O nas - Chemia niemiecka

„Kto nie wie do jakiego portu chce przybyć, dla tego żaden wiatr nie będzie dobry”.

 

(Seneka)


 

 

Lata 2004-2005 to początki firmy Bamal. Wtedy to zajmowaliśmy się głównie handlem z krajami bloku wschodniego- najbardziej z Ukrainą. W latach późniejszych prężnie rozwijała i rozszerzyła się nasza działalność w Polsce. Przyczyniło się to do powiększenia firmy o kilka oddziałóww różnych rejonach kraju.

 

Dzięki zainteresowaniu klientów oraz wieloletniemu doświadczeniu w handlu, w grudniu 2012r. dynamicznie działające firmy Bamal oraz Bamal Polska połączyły się w istniejącą aktualnie Spółkę Bamal Polska GROUP. Fuzja ta spowodowała, iż podpisane zostały korzystne umowy z zagranicznymi dostawcami, co zaskutkowało jednymi z najniższych cen chemii w Polsce.

 

Głównym celem naszej działalności jest import chemii i towarów kosmetycznych z krajów Benelux’u, Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Produkty przez nas sprowadzane są w 100% oryginalne i posiadają wszelkiego rodzaju atesty oraz karty charakterystyki.

 

Aktualnie Firma Bamal Polska GROUP zajmuje się handlem chemią gospodarczą, kosmetykami oraz produktami spożywczymi na terenie całej Polski oraz za granicą. Dzięki możliwości sprzedaży na TAX FREE oraz SAD czynnie współpracujemy z kontrahentami z wielu krajów m.in. Ukrainy, Białorusi, Słowacji, Litwy, Anglii czy Azerbejdżanu.

 

Naszymi odbiorcami są głownie hurtownie, ale również sklepy detaliczne i niewielkie sieci. Głównymi atutami poza atrakcyjnymi cenami jest kompleksowa obsługa logistyczna czy pomoc przy zakładaniu nowych punktów.

 

Długoletnie doświadczenie i zdobyta przez nas wiedza czynią nasza firmę przyjazną i otwartą dla nowych kontrahentów. Satysfakcja i zadowolenie konsumenta jest dla nas priorytetem, a dzięki naszemu profesjonalizmowi każdy klient wie, że jest dla nas ważny. Dzięki rzetelności oraz powierzonemu nam zaufani budujemy długofalowe relacje z naszymi odbiorcami jak i dostawcami, co pozwala nam na ciągły rozwój. Nie boimy się wyzwań i staramy się, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. To pozwala nam wyróżnić się spośród konkurencji. Najważniejsi fachowcy są związani z naszą firmą od samego początku. Nadzorują i pomagają w prowadzeniu i unowocześnianiu firmy.

 

W odpowiedzi na coraz to większe zainteresowanie, w listopadzie 2013r przenieśliśmy naszą działalność do nowoczesnego magazynu wysokiego składowania. Dzięki bliskości powierzchni biurowych oraz magazynowych, wyszkoleni pracownicy są w stanie jeszcze sprawniej i szybciej pracować dla potrzeb naszych klientów. Stale szukamy nowych rozwiązań, które sprawiają, że współpraca z nami staje się jeszcze bardziej prosta i wygodna, bo Państwa zadowolenie jest dla nas największą satysfakcją.Bamal Polska GROUP Sp. z o.o. Sp.k. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego w kategoriach:
* XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016
* IX edycji Konkursu Efektywna Firma 2016
* IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2016

 

Oficjalna statuetka "Gepard Biznesu 2016" została odebrana 22.11.2017r na V Kongresie Nowoczesnej Gospodarki w Warszawie przez prezesa firmy Pana Tomasza Małek

 

gepard

 link do relacji z wręczenia statuetek "Gepard Biznesu 2016" - http://europejskafirma.pl/15547,udany-v-kongres-nowoczesnej-gospodarki-w-warszawie-22-listopada-2017-r.html

 

 

WIZJA: Bamal Polska Group- Lider w sprzedaży chemii zagranicznej oraz kosmetyków na terenie całej Polski. Nowe filie firmy w większych miastach oraz rozwój sieci franczyzowej.


MISJA: Kierujemy się 3 wytycznymi, które sprawiają, że jesteśmy najlepsi na rynku:
1. Szanujemy klienta i podchodzimy do niego indywidualnie.
2. Nasi Pracownicy są naszym największym kapitałem.
3. Najwyższy nacisk kładziemy na jakość i cenę dostępnych produktów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij