Newsletter
Facebook

   

Załóż konto Zaloguj się

Twój koszyk 0 szt. 0,00 zł do kasy

Współpraca - Chemia niemiecka

 

Współpraca

 

 

 Posiadamy szeroką gamę produktów, które dobieramy w taki sposób, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby stałych jak i nowych Klientów. Duży nacisk kładziemy na na indywidualne podejście do klienta, konkurencyjność cenową i jakościową oferowanych przez naszą firmę produktów.

 

  Obsługujemy zarówno klientów hurtowych jak i sklepy czy punkty detaliczne. Składanie zamówień odbywa się drogą elektroniczną - przez sklep internetowy WWW.BAMAL.PL Staramy się zachowywać ciągłość asortymentu, ale zdarza się również, że pojawiają się MEGAPROMOCJE, które dostępne są bardzo krótki czas, dlatego warto odwiedzać nasza stronę regularnie.

Palety o wymiarach 120x80cm ok. 750kg wysyłamy na całą Polskę spedycją Hellmann, przesyłka dostarczana jest następnego dnia roboczego. Koszt 1 palety to 79,50zł netto.

 

  Aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego oraz gradacji (progów) cenowych, należy zarejestrować się na stronie i napisać maila na adres hurt@bamal.pl z prośbą o aktywowację profilu hurtowego.

 

 

 

Dlaczego warto z nami współpracować? To proste!

 

1. Dysponujemy oryginalnymi niemieckimi, belgijskimi, holenderskimi oraz angielskimi produktami.

 

2. W trosce o klienta intensywnie negocjujemy ceny z naszymi partnerami zza granicy, co skutkuje najlepszymi w kraju cenami na chemię gospodarczą.

 

3. Całość asortymentu jest przejrzyście przedstawiona na naszej stronie internetowej. Produkty tam widoczne zawsze są dostępne na naszych magazynach.

 

4. Towar staramy się wysyłać zawsze do 24H od złożenia zamówienia.

 

5. Staramy się być ekspertami dla naszych klientów, dbamy o to by zawsze byli poinformowani o interesujących nowościach i super promocjach.

 

6. Na stronie dostępne są gradacje cenowe, które umożliwiają większym odbiorcom uzyskanie jeszcze niższych cen.

 

7. Do wysyłek paletowych w różnych okresach roku dodajemy GRATIS bardzo atrakcyjne upominki, które niejednokrotnie kompensują koszt wysyłki.

 

8. Staramy się śledzić rynek i zaopatrywać w nowości, które są chętnie kupowane przez klientów.

 

9. Zamówienia składane przez stronę (odbiór osobisty) przygotowywane są na podaną przez klienta godzinę, co znacznie skraca czas zakupów.

 

10. Do całości zamówionych przez Państwa produktów dołączamy za darmo etykiety z polskim tłumaczeniem.;

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij